komptom komptom
komptom komptom


Serwis komputerowySerwis komputerowy


Nie ma niezawodnych urządzeń - dzięki nam masz większe szanse. Sprawny serwis komputerowy to gwarancja sukcesu firmy opartej na technologiach komputerowych. Oferta naszego serwisu obejmuje naprawę, diagnostykę, wymianę uszkodzonych akcesoriów i modernizację jednostek komputerowych oraz sieci. Ponadto naprawiamy i konserwujemy drukarki, plotery, monitory oraz zajmujemy się naprawą urządzeń elektronicznych.

Dokładamy wszelkich starań, by sprzęt przez nas naprawiony był w najwyższej, możliwej formie. Natychmiastowa reakcja, krótkie terminy, możliwość wypożyczenia sprzętu zastępczego na czas naprawy to nasze atuty. Dlatego tak wiele wymagających firm powierzyło nam monitorowanie stanu swojego sprzętu i oprogramowania.

Serwis drukarek


Klient czeka na ważny raport? Rola drukarek jest często niedoceniana. To Kopciuszek komputerowej rzeczywistości. A przecież gdy się zepsuje, potrafi zablokować pracę wielu osobom. W naszej ofercie znaleźć można m.in. serwis pogwarancyjny, konserwacja i wymiana części do drukarek wszystkich marek.

Serwis monitorów


A kiedy zgaśnie ekran? Najlepiej zgłosić się do nas. Przyjmujemy do napraw pogwarancyjnych wszystkie modele monitorów.KOMPTOM KOMPTOM KOMPTOM KOMPTOM