komptom komptom
komptom komptom


Zestawy KomputeroweKomp 3xx
Zestaw idealny do biura, gdzie można będzie docenić jego walory użytkowe. Duża ilość szybkiej pamięci w połączeniu z wydajnym procesorem powoduje, że praca z aplikacjami biurowymi i programami księgowymi staje nad wyraz łatwa i przyjemna.

Komp 4xx
To komputer osiągający doskonałe wyniki pod każdym względem - nowoczesny procesor i dowolna ilość do 4GB pamięci operacyjnej powodują, że da ci on satysfakcję w każdym względzie. Jest idealnie dynamiczny - gwarantuje niezwykłe przeżycia tak w aplikacjach biurowych, jak i w nowoczesnych grach (karta graficzna z obsługą DX9 i TV-out), a o bezpieczeństwo Twoich danych dba nagrywarka DVD. Dodatkową radość sprawi wiadomość, napęd DVD w połączeniu z układem muzycznym najwyższej jakości, wyposażonym w wielokanalowy dźwięk (z możliwością płynnej korekcji), pozwoli Ci delektować się wrażeniami profesjonalnego kina domowego.

Komp 5xx
To maszyna do osiągania eXtremalnych wyników! Procesor nawet bez podkręcania wyniesie Cię na szczyty możliwości obliczeniowych, a markowa pamięć ze stykami pokrytymi złotem dla jeszcze lepszego przewodnictwa w połączeniu z dwukanałowym kontrolerem pamięci (dual channel) na płycie głównej oraz kartą graficzną o przepustowości 256 bitów powoduje, że żadna gra nie ma prawa się "ciąć". Ponadto seria 5xx jest wyposażona w dodatkowe układy chłodzenia, które skutecznie odprowadzą nadmiar ciepła, które gromadzi się przy ostrym graniu. Całości dopełnia markowa nagrywarka DVD pozwalająca nagrać płytę DVD w formacie, który sobie zażyczysz!KOMPTOM KOMPTOM KOMPTOM KOMPTOM